Johann Lippowitz și Natalie Imbruglia pentru a cânta Torn și alte replici live
[viddler id=6c8f1b5&w=437&h=42]
Aici aveți versurile.
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=C2jZTJ6FU0o]
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=UNeN3EPA2FM]
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=0ruRcvTNTWk]
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=Ci1PrQewQ0c]
De ce Natalie? Pentru că de vreo două zile, de când am reascultat-o…îmi tot sună prin cap. Și e de bine…pentru că mă destinde… Vă doresc numai bine tuturor!
